درباره ما

هسته اصلی مجموعه تخصصی آیلتس سمپلز در سال 1396 شکل گرفت. تهیه و گردآوری نمونه پاسخ­های مدرسین باسابقه زبان انگلیسی به سوالات مهارت گفتار و نگارش در آزمون آیلتس، ایده اولیه شکل­گیری این مجموعه بود. این نمونه پاسخ­های گرداوری شده به عنوان یک بستر آموزشی معتبر توانست در مدت کوتاهی مورد توجه داوطلبین آزمون آیلتس قرار گیرد. در حال حاضر نمونه پاسخ­های آیلتس سمپلز از دیدگاه ایده­های بکار رفته، الگوهای جملات، انتخاب واژه ­ها، نحوه انسجام­دهی جملات، تلفظ و ریتم هنگام صحبت کردن و … به عنوان منبعی معتبر توسط زبان­ آموزان مورد استفاده و استناد قرار می­گیرد.

طی سه سال گذشته تیم آموزشی آیلتس­ سمپلز دوره­های تخصصی و متفاوتی را جهت آماده­ سازی هرچه بیشتر داوطلبین ارائه داده است که خوشبختانه با بازخورد مثبت و مهمتر از آن نتایج عالی زبان آموزان همراه­ بوده است. کارنامه­های شرکت­ کنندگان در دوره­های آموزشی آیتلس ­سمپلز در آزمون اصلی در صفحه نتایج زبان آموزان، چه از لحاظ تعداد و چه از لحاظ نمرات کسب شده، گواهی بر این مدعاست.

آیلتس ­سمپلز از ابتدا همواره رویکردی  نتیجه ­گرا را در پیش گرفته است که لازمه آن کیفیت آموزش، کیفیت انتقال مطالب و بازدهی آموزشی است. تحقق دو مورد اول به کمک اساتید با دانش و مجرب امکان پذیر است اما در مسیر دستیابی به مورد سوم –حداکثر بازدهی آموزشی- تعداد اعضای حاضر در هر دوره نقش تعیین­ کننده­ای بازی می­ کند. از این رو محدودیت تعداد اعضای شرکت کننده در هر دوره و در عین حال شهریه معقول، همواره خط مشی و خط قرمز این مجموعه بوده است. لذا با توجه به درصد نمرات بالای زبان­ آموزان ما در آزمون اصلی، دیگر لزوماً پرداخت هزینه بیشتر به معنای نتیجه بهتر نخواهد بود! و این امر، آیلتس­ سمپلز را از دیگر مجموعه ­های آموزشی متمایز ساخته است.

سه رکن اصلی در این مجموعه عبارتند از:

تسلط: علاوه بر تمرکز بر روش­های تدریس مدرن، دانش زبانی و تسلط اساتید ما بر انگلیسی روان و طبیعی همواره رکن اول این مجموعه در گرداوری نمونه پاسخ­ها و برگزاری دوره­ها بوده است. از این رو، همواره اطمینان حاصل میکنیم تا اساتید مجموعه خود در آزمون اصلی شرکت کرده و تسلط زبانی در سطح C2 را داشته باشند.

کیفیت: تداوم ارائه خدمات آموزشی بدون کیفیت بالا امکان­پذیر نخواهد بود. همانگونه که اشاره شد، برگزاری کلاسهای آموزشی با جمعیت کم نمونه بارزی از اهمیت کیفیت در این مجموعه است.

خروجی: نگرش آیلتس ­­سمپلز همواره نتیجه محور بوده و رسالت ما کمک به هر داوطلب با هر سطح از دانش زبان در راستای دستیابی به نمره دلخواه در کوتاه­ترین بازه زمانی ممکن می­ باشد.

نتایج قابل مشاهده در صفحه نتایج زبان آموزان آیلتس سمپلز نتیجه پایبندی ما به هرسه رکن اساسی می‌باشد.

به ما بپیوندید>

IELTS Sample Logo

تماس با ما

  • تهران، میدان آرژانتین، خیابان بیهقی، پلاک 16، طبقه 3 ۰۹۳۷۱۱۲۱۰۶۵ (تماس در واتساپ یا تلگرام)
  • info@ieltssamples.com

© IELTS Sample 2019. All rights reserved.